Ootame meeskonda õppe- ja arendusjuhti

Avaldatud: 28 märts, 2024

Kääpa kool ootab oma meeskonda
ÕPPE- ja ARENDUSJUHTI (1,0 ametikohta)

* kellel on varasem kogemus haridusvaldkonnas eestvedavas rollis;
* kes on nüüdisaegse õpikäsituse asjatundja ning väärtustab kaasava hariduse põhimõtteid;
* kellel on hea suhtlemisoskus, kes tahab teha koostööd, tegutseda meeskonnaliikmena;
* kes tunneb end mugavalt tagasiside andja ja vastuvõtja rollis;
* kes peab oluliseks elukestvat õppimist ja professionaalset arengut;
* kellel on kogemused arendustegevuses.

Kandideerimisel ootame järgmisi dokumente:
* avaldus;
* elulookirjeldus;
* kvalifikatsiooni tõendavate dokumentide koopiad;
* motivatsioonikiri;
* muud dokumendid, mida kandidaat oluliseks peab.

Kandideerimise tähtaeg 26.04.2024

Dokumendid palume esitada elektrooniliselt aadressile juhiabi@koopakool.edu.ee.
Lisainfo alates 10.04.2024 telefonil 5330 7063 või direktor@koopakool.edu.ee Kaire

Orava Kooli ja Kääpa Põhikooli tegevuse ümberkorraldamine

Avaldatud: 27 märts, 2024

Info Võru Vallavalitsuselt, dokumentidega saab tutvuda siin kiri ja otsus.

Playback Show

Avaldatud: 26 märts, 2024

Üle mitme aasta toimus meie koolis Playback Show. Kõik esinejad pakkusid üllatusi ja meeldejäävaid hetki, seetõttu otsustas žürii anda välja ka mitu eriauhinda. Nooremas vanuserühmas tuli võitjaks 1. klass ja vanemas 8. klass.

Info 1. klassi astujale

Avaldatud: 25 märts, 2024

Kääpa Kooli esimesse klassi astujatele
Pakume võimaluse tutvuda kooli ja õpetajaga kolmel korral aprillis.

Ootame teid:
reedel, 05.04 kell 8.55-9.40;
reedel, 12.04 kell 8.55-9.40;
reedel, 19.04 kell 8.55-9.40.

Lisainfot saab:
5308 1085 (Juhiabi)
maarja.tamra@koopakool.edu.ee (klassijuhataja)

E-õppepäev

Avaldatud: 22 märts, 2024

Kääpa Põhikoolis on järgmise nädala neljapäeval (28. märtsil) e-õppepäev.
Ülesanded saavad Stuudiumisse hiljemalt sama päeva hommikul kl 9ks.

Näitemängupäev

Avaldatud: 22 märts, 2024

Täna esinesid Kääpa kooli noored näitlejad Võrumaa laste ja noorte näitemängupäeval. Esitasime Enn Vetemaa teksti “Kalevipoja mälestused” põhjal kirjutatud näitemängu. Kolm osatäitjat said hinnatud väga heade rollitäitmiste eest. Kiidame kõiki, kes laval olid, sest need olid väga head karakterrollid. Aitäh Liinale õpilaste juhendamise eest!
Kõigile tegijatele palju tänu: lastele osatäitmiste eest, Aivale tantsu eest, Toomasele mõõkade ja muu puidulise eest, kolleegidele “kulla” eest.

Ülemaailmne veepäev

Avaldatud: 22 märts, 2024

Ülemaailmse veepäeva raames oli 5.- 6. klassi ja 8. klassi loodusõpetuse tundides külalisõpetaja Helen Kivisild Keskkonnaametist.
Ülemaailmse veepäeva tähelepanu keskmes on magevesi kui väärtuslik ressurss. Kliimamuutuste mõjude suurenedes ja elanikkonna kasvades on oluline teha rahvusvahelist koostööd vee kaitsmiseks ja säilitamiseks.
2024. aasta veepäeva teema on “Vesi rahu jaoks”. Vee nappus ja saastatus võivad tekitada pingeid, koostöö aga viib lähemale tasakaalustamaks erinevate piirkondade veevajadusi. Majandusliku ja sotsiaalse heaolu kasv annavad panuse veevarude vähenemisele. Umbes pooled maailma elanikkonnast kogevad vähemalt osa aastast tõsist veepuudust (IPCC, 2022).

Nutispordi Kagu-Eesti finaal

Avaldatud: 15 märts, 2024

15. märtsil toimus Tilsi Põhikoolis Põlvamaal Kagu-Eesti piirkonna Nutispordi võistluste finaal. Eliis sai 3. klasside arvestuses auväärse teise koha. Suurepärane tulemus . Palju õnne ja nobedaid näppe!

Koolinoorte võrkpall

Avaldatud: 15 märts, 2024

Õnnitleme poiste võrkpalli meeskonda, kes saavutasid 4. koha Võrumaa koolinoorte võrkpalli MV 7.- 9.klasside arvestuses!
Foto: Võrumaa Koolispordi Ühendus

Ilukiri